Oferta

Oferta Biura Rachunkowego PROACTIVE w Krakowie obejmuje swym zakresem obsługę finansowo-księgową i kadrowo-płacową małych i średniej wielkości firm działających w różnych branżach gospodarki. Współpracujemy z wieloma podmiotami zróżnicowanymi pod względem formy prawnej. Swoją pomoc świadczymy więc spółkom osobowym i kapitałowym, firmom jednoosobowym i  przedsięwzięciom realizowanym w formie wolnych zawodów. Ofertę kierujemy również do osób zajmujących się wynajmem nieruchomości a także tych osób fizycznych, które uzyskują dochody z różnych innych źródeł nie prowadząc własnej działalności gospodarczej.

Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencje stosowane przy rozliczaniu ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Swoje usługi księgowe realizujemy dla klientów zlokalizowanych na obszarze całego kraju, głównie jednak na terenie województwa małopolskiego, szczególnie Krakowa i okolic.

Specjalizacją Biura Rachunkowego PROACTIVE w Krakowie jest kompleksowa obsługa finansowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych prowadzona w ramach umów o stałą współpracę. W zakres usługi kompleksowej, oprócz podstawowych czynności ewidencyjno-rozliczeniowych i sprawozdawczych wchodzi, bez dodatkowych opłat, doradztwo oraz reprezentowanie Klienta przed Urzędami.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się