Promocje

promocje

Jeśli zostaną Państwo Klientem naszego biura rachunkowego, oferujemy atrakcyjny rabat w wysokości 40% uzgodnionej ceny umownej na okres czterech pierwszych miesięcy współpracy. Warto powierzyć swoją firmę specjalistom z ponad 25-letnim doświadczeniem w księgowości, którzy zapewnią Państwu perfekcyjne rozliczanie dokumentów księgowych i możliwość podniesienia przychodów własnego biznesu!


Dla właścicieli nowo uruchomionych firm i start-up’ów mamy specjalny rabat w wysokości 50% uzgodnionej ceny usługi na okres pierwszych pięciu miesięcy. Wystarczy, że zlecą nam Państwo prowadzenie księgowości od początku, a będziecie mogli cieszyć się profesjonalną obsługą księgową od pierwszych dni powstania firmy, które są przecież tak ważne dla każdego przedsiębiorstwa!


Lekarzom różnych specjalizacji świadczącym usługi medyczne w formie gabinetów lekarskich bądź na innych zasadach, oferujemy korzystne ceny usług księgowych, uzgadniane indywidualnie. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej lekarzy, gwarantując zdrowe podejście do Klienta, terminowość rozliczeń i profesjonalne doradztwo, które jest bezcenne.

Uwaga: powyższe promocje nie dotyczą firm rozliczanych na podstawie ksiąg rachunkowych

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się