Księgi przychodów i rozchodów

Perfekcja, która procentuje

Poznajcie Państwo profesjonalną usługę prowadzenia ewidencji księgowych, skierowaną do osób fizycznych, rozliczających się na zasadach ogólnych lub wybierających podatek liniowy bądź ryczałt od przychodów ewidencjonowanych.  W ramach naszej oferty proponujemy kompleksowe działania związane z prowadzeniem dokumentacji i rozliczaniem jej w Urzędzie Skarbowym. Zespół doświadczonych księgowych zagwarantuje Państwu prawidłowe wykonywanie miesięcznych rozliczeń podatku dochodowego PIT, podatku od towarów i usług VAT oraz będzie udzielać merytorycznego doradztwa, prowadzącego do obniżenia zobowiązań podatkowych. Bez względu na to czy są Państwo jednoosobowym start-up‘em czy posiadają kilkudziesięcioosobowy zespół zapewnimy fachową obsługę księgową, dopasowaną do potrzeb.

Zajmujemy się bieżącym zapisem dokumentów w księdze przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów (ryczałt) oraz rejestrach VAT.  Zakładamy i prowadzimy ewidencję majątku trwałego i wyposażenia. W ramach miesięcznej obsługi sporządzamy deklaracje i przesyłamy je w formie elektronicznej do Urzędów Skarbowych i ZUS, co zapewnia oszczędność czasu. Nasi Klienci mają spokojną głowę podczas współpracy z nami w zakresie księgi przychodów i rozchodów, a ich rola sprowadza się tylko do comiesięcznego dostarczania dokumentów księgowych.

Postawcie Państwo na rzetelną księgowość, która sprawi, że Państwa firma znajdzie się w rękach specjalistów.

W ramach księgi przychodów i  rozchodów wyręczamy przedsiębiorców w zakresie usług takich jak:

  • wykonywanie rocznych rozliczeń, informacji i raportów dla Urzędów Skarbowych, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Statystycznego – zawsze rzetelnie i terminowo
  • sporządzanie rocznych zeznań podatkowych przedsiębiorców, które zapewniają przejrzystość podatkową firmy i prowadzą do usprawnienia biznesu
  • udzielanie wyjaśnień oraz reprezentowanie klienta przed Urzędem Skarbowym, ZUS – przejmujemy cały ciężar kontaktu z urzędami, zapewniając transparentność firmy i jej prawidłowe funkcjonowanie.

Skontaktujcie się Państwo z nami już teraz, a przygotujemy szyty na miarę pakiet obsługi księgowej w zakresie księgi przychodów i rozchodów.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się