Księgi rachunkowe

Powierzcie Państwo księgi rachunkowe w ręce fachowców

Prowadzimy pełną księgowość dedykowaną spółkom z.o.o., spółkom komandytowym i jawnym. To co wyróżnia naszą firmę, to nie tylko 30-letnie doświadczenie, ale i kompleksowa obsługa Klientów w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Decydując się na współpracę z nami, zyskują Państwo pewność, że księgi rachunkowe w firmie będą prowadzone perfekcyjnie, podczas gdy Państwo będą spokojnie pomnażać jej zyski. Nasi księgowi otworzą dla Państwa księgi rachunkowe oraz zadbają o bieżący zapis dokumentów w księdze handlowej oraz rejestrach podatku od towarów i usług. Będziemy trzymać rękę na pulsie już od pierwszego dnia naszej współpracy, by Państwa firma zamiast tonąć w morzu niezrozumiałych przepisów płynęła z prądem wzrostu przychodów. 

Rozliczamy podatki rzetelnie i terminowo, by każda firma czerpała korzyści z powierzenia nam ksiąg rachunkowych.

Jednym z fundamentów sukcesu spółki jest skuteczna i godna zaufania księgowość. Przygotowujemy miesięczne rozliczenia podatku dochodowego CIT, podatku od towarów i usług VAT, by firma działała wydajniej, a Państwo mogli skupić się w 100% na jej prowadzeniu. Nasi specjaliści zakładają i prowadzą ewidencję środków trwałych oraz naliczają odpisy amortyzacyjne. Dodatkowo sporządzamy,dla różnych potrzeb - zestawienia, raporty i sprawozdania - na wniosek Klienta.  

Obsługa z wartością dodaną w postaci profesjonalnego doradztwa

Prowadzenie pełnej księgowości to wstęp do osiągnięcia sukcesu firmy. Zapewnimy Państwu profesjonalne doradztwo, które w ramach prowadzenia ksiąg rachunkowych przełoży się na kondycję przedsiębiorstwa. Przeprowadzamy uzgodnienia sald należności i zobowiązań, zamykamy rok obrotowy i sporządzamy sprawozdania finansowe, a w tym: bilans, rachunek zysków i strat, cash flow oraz informacje dodatkowe. Dzięki nam Państwa firma pokona dotychczasowe problemy i wypłynie na szerokie wody.

Reprezentacja Klientów przed urzędami – zapewniamy spokój i gwarancję profesjonalizmu

Który z przedsiębiorców lubi stać w kolejkach w urzędach? Kto z właścicieli jest w stanie nadążyć za nieustannie zmieniającymi się przepisami? Czy nie lepiej ten czas przeznaczyć na prowadzenie biznesu? W Państwa imieniu udzielimy wyjaśnień przed Urzędem Skarbowym czy ZUS, pomożemy przy formułowaniu uchwał czy sporządzimy zeznania o wysokości osiągniętego rocznego dochodu CIT-8.  Odciążymy każdą firmę w kontaktach z urzędnikami, prowadząc skutecznie księgi rachunkowe każdego podmiotu gospodarczego.

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy w zakresie ksiąg rachunkowych prosimy o kontakt teraz. Przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się