Oferta

Obsługa finansowo-księgowa, która zapewni Państwu spokój i bezpieczeństwo

Zajmujemy się kompleksową obsługą finansowo-księgową i kadrowo-płacową firm małej i średniej wielkości, która przełoży się na zwiększenie zysków każdego biznesu. Jesteśmy zespołem księgowych z  30-letnim doświadczeniem, który terminowo i rzetelnie będzie wykonywać miesięczne rozliczenia podatku dochodowego PIT oraz CIT, podatku od towarów i usług VAT czy udzielać merytorycznego doradztwa w ramach stałej obsługi księgowej. Oferujemy profesjonalne usługi księgowe dla spółek osobowych i kapitałowych, firm jednoosobowych oraz wolnych zawodów. Ofertę kierujemy również do osób zajmujących się wynajmem nieruchomości a także tych osób fizycznych, które uzyskują dochody z różnych innych źródeł nie prowadząc własnej działalności gospodarczej.

Pracujemy dla podmiotów, z  wielu branż i sektorów gospodarki, zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji stosowanych przy rozliczaniu ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, obsługi kadrowo-płacowej oraz usług doradztwa.

Specjalizujemy się w obsłudze finansowo-księgowej oraz kadrowo-płacowej podmiotów gospodarczych prowadzonej w ramach umów o stałą współpracę. Wartością dodaną współpracy z nami jest kompleksowość usługi, w ramach której oprócz podstawowych czynności ewidencyjno-rozliczeniowych i sprawozdawczych gwarantujemy fachowe doradztwo oraz reprezentowanie Klienta przed Urzędami – bez dodatkowych opłat!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług, dopasowaną do potrzeb i wielkości każdej firmy. Jeśli Państwa przedsiębiorstwo potrzebuje profesjonalnej i wiarygodnej firmy księgowej zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego teraz. W ciągu 3 dni roboczych przygotujemy indywidualną ofertę stałej obsługi księgowej, która zapewni Państwu spokój i możliwość rozwoju biznesu.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się