Obsługa kadrowo-płacowa

Profesjonalna opieka nad pracownikami 

Mamy świadomość, jak ważna dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa jest obsługa kadrowo-płacowa. Oferujemy kompleksowe działania w zakresie dokumentacji pracowniczej, od przyjęcia do zwolnienia, comiesięcznego sporządzania list płac pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę aż po przygotowywanie zgłoszeń do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego osób zatrudnionych. Zadbamy o prawidłową dokumentację pracowników firmy, by mogli się Państwo skupić tylko i wyłącznie na prowadzeniu własnego biznesu. Zamiast gubić się w przepisach mogą Państwo powierzyć profesjonalistom przygotowywanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy od osób zatrudnionych przez pracodawcę. Oferujemy także bieżące wyliczanie miesięcznych składek oraz sporządzanie deklaracji i przesyłanie ich w formie elektronicznej do ZUS. Dzięki fachowej obsłudze kadrowo-płacowej dopasowanej do wielkości Państwa firmy, zyskają Państwo bezpieczeństwo i gwarancję braku luk w dokumentacji – co jest niesłychanie ważne! Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami podczas spotkania zbadamy potrzeby Państwa firmy w zakresie obsługi kadrowo-płacowej i przygotujemy indywidualną wycenę.  Współpraca z nami to gwarancja jakości obsługi, terminowości i rzetelności, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem przekładają się na stabilizację każdego biznesu.

W ramach obsługi kadrowo-płacowej oferujemy także poniższe usługi:

  • sporządzanie oraz dostarczanie do Urzędów Skarbowych, ZUS obowiązujących deklaracji i rozliczeń,
  • sporządzanie na koniec roku kalendarzowego: zestawień przesłanych składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, rocznych kart wynagrodzeń pracowników, informacji o uzyskanych przez pracowników dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy,
  • sporządzanie deklaracji i rozliczeń przeznaczonych dla pracowników, wykonywanych w pełni profesjonalnie i terminowo

Postawcie Państwo na biuro rachunkowe z certyfikatem Ministra Finansów, zapewniające obsługę kadrowo-płacową na najwyższym poziomie.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się