O firmie

o firmie

Biuro rachunkowe z tradycjami i nowoczesnym podejściem

Od 1991 roku świadczymy usługi w zakresie obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, stale zdobywając wiedzę z zakresu przepisów księgowych. Najcenniejszy kapitał naszego biura księgowego stanowi wykwalifikowana kadra pracowników, będąca fundamentem sukcesu firmy.  Nasza działalność opiera się na profesjonalizmie i partnerskim podejściu do Klienta, które przekłada się na długoterminową współpracę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu podnoszeniu kompetencji jesteśmy pożądanym partnerem do współpracy dla firm jednoosobowych, spółek osobowych i kapitałowych. Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów, który obliguje nas do stałego podnoszenia kwalifikacji, a naszym Klientom zapewnia bezpieczeństwo. Dzięki ubezpieczeniu naszej działalności  od odpowiedzialności cywilnej nasi Klienci są zabezpieczeni przed ponoszeniem kosztów w razie ewentualnych błędów w księgowaniu czy rozliczeniach podatkowych.

Jako biuro księgowe zajmujemy się kompleksową obsługą księgową dla firm – od bieżącego prowadzenia ewidencji księgowych w celu rozliczania podatków VAT, CIT oraz PIT aż po fachowe doradztwo dla stałych Klientów w zakresie prawa podatkowego i prowadzenia firmy. Sporządzamy oraz przesyłamy elektronicznie deklaracje ZUS dla przedsiębiorców oraz zatrudnianych przez nich pracowników i przygotowujemy roczne rozliczenia podatkowe, zeznania i sprawozdania finansowe. Reprezentujemy naszych Klientów przed urzędami skarbowymi oraz ZUS. Pracujemy dla Klientów z różnych branż, dzięki czemu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających podmiotów gospodarczych.

Podejmując współpracę z naszą firmą Państwa rola będzie sprowadzać się tylko do comiesięcznego przesyłania dokumentów do księgowania i przekazywania informacji, mogących mieć kluczowy wpływ na wysokość odprowadzanych podatków. Nie będą musieli Państwo już więcej na bieżąco śledzić ciągle zmieniających się przepisów –  wszystkim się zajmiemy! Podejmując współpracę z profesjonalnym biurem rachunkowym nie muszą Państwo inwestować w niezbędny sprzęt oraz oprogramowanie księgowe czy też certyfikat do elektronicznego przesyłania dokumentów do US i ZUS. Współpraca z nami gwarantuje dużą oszczędność czasu, którą można przeznaczyć na prowadzenie własnej firmy i zwiększenie jej przychodów. Korzystając z usług naszego biura rachunkowego zyskają Państwo profesjonalne doradztwo, spokój oraz bezpieczeństwo, które przyczynią się do rozwoju Państwa firmy. Współpraca z nami zawsze jest owocna i inspirująca dla obu stron. 

Zachęcamy do kontaktu z nami już teraz.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się